Nyírbogát Nagyközség

Csapatépítő Tréning

Nyírbogát, Máriapócs – A Nyírbogáti Görög katolikus Egyházközség – Terdik Mihály parochus úr  vezetésével – és a Szent Ferenc Házi Gondozói Szolgálat munkatársai és családtagjaik Máriapócsra kerékpáros zarándokutat szerveztek és egyben csapatépítő tréningeztek.


 

Lelki töltekezés képpen a Máriapócsi Bazilikában imádkoztak, megnézték a kegyhely jellegzetességeit, végigjárták a Házaspárok Útjának állomásait. Délután szalonnát sütöttek a horgásztónál, mindenki nagyon jól érezte magát. A csapatépítő tréning célja volt egymás megismerése és tiszteletben tartása, az Egyházközség és a Házi gondozó szolgálat munkatársai közötti csapatkohézió erősítése, az együttműködésük fejlesztése, és az összhang megteremtésének segítése, folyamat szemléletű gondolkodásmód kialakítása, erősítése. A jelenlévők testileg elfáradva, lelkileg felüdülve térhettek  haza otthonainkba.

 

Gulyás Jánosné